Co potřebuji do MŠ

• přezůvky s pevnou patou, klasické bačkory nebo zdravotní obuv (ne cvičky, ne pantofle s černou podrážkou)

• praktické a pohodlné oblečení

• do třídy: hrací kalhoty, tepláky, sukni (ne zástěrku na knoflíky)

• na pobyt venku: teplákovou soupravu, vhodnou obuv, holinky, pláštěnku

• náhradní oblečení uložené v tašce: 1 tričko, 1 tepláky či elasťáky, 1 ks spodního prádla, 1 ponožky NE VÍCE

• každý týden čisté pyžamo, v pondělí předáte na třídách paní učitelce (předškoláci ne)

• papírové kapesníky v krabičce, balené 10 ks, vlhčené (V ZÁŘÍ VŠICHNI, POTÉ DLE POTŘEBY)

• všechny věci musí mít řádně označené

Uložení oblečení:

žlutá a modrá šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do zvláštní tašky pláštěnku, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky)
    LÁTKOVÁ KAPSA: tepláky a mikinu na pobyt venku NIC JINÉHO
     zelená a červená šatna: HORNÍ POLIČKA: sváteční oblečení, do igelitové tašky náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky či elasťáky), do zvláštní tašky pláštěnku.
    SPODNÍ POLIČKA: tepláky a mikinu na pobyt venku, NIC JINÉHO

Kontakt

Zástupce ředitele školy pro předškolní vzdělávání: Ing. Bc. Petra Pikolová Masarykova základní škola a Mateřská škola,
P. Jilemnického 160,